Ons Team

Hieronder ziet u de verschillende teamleden met bijbehorende functie.
Daarnaast kan Van der Sluis Transport niet zonder alle enthousiaste chauffeurs die zich elke dag weer inzetten voor dit bedrijf!

Warner van der Sluis

Directeur

warner@vdstransport.nl
+31 522 4439 25

Mattheijs Stelling

Planner

thijs@vdstransport.nl
+31 522 4439 22

Leander van den Berg

Planner

leander@vdstransport.nl
+31 522 4439 26

Christine Mos

Financiële administratie

christine@vdstransport.nl
+31 522 4439 35

Melanie Kolk

Administratie

administratie@vdstransport.nl
+31 522 4439 27

Niels van der Sluis

Personeelsadministratie

niels@vdstransport.nl
+31 522 4439 45

Lisa Broekert

Facturatie

lisa@vdstransport.nl
+31 522 4439 31


Vacatures

Werken bij Van der Sluis Transport?
Wij zijn regelmatig op zoek naar chauffeurs. Hieronder vind je een overzicht van eventuele vacatures. 
Wil je graag een open sollicitatie sturen, mail dan je sollicitatie en CV naar sollicitatie@vdstransport.nl

Chauffeur losgestort

Beschrijving

Zoek je een nieuwe uitdagende baan als chauffeur?
Heb je er geen problemen mee om veel van huis te zijn?
Ben jij flexibel en zit je het liefst uren achter het stuur?
Dan zijn wij op zoek naar jou!

Wij rijden hoofdzakelijk transport richting Scandinavië. Als chauffeur maak je wisselende diensten tussen zondagavond en zaterdagochtend, voornamelijk in de nacht. Je dient er rekening mee te houden dat je wordt afgelost gedurende de werkweek. Je bent flexibel en kan inspelen op lastige en onverwachte situaties.

Functie eisen
  • In het bezit van CE rijbewijs en chauffeursdiploma
  • In het bezit van Code 95
  • Goede communicatieve vaardigheden
  • Een klantgerichte en dienstverlenende instelling
  • Maximale woon-werkafstand van 50 kilometer
Contact Details

Van der Sluis Transport
t.a.v. Warner van der Sluis
Verlengde Industrieweg 2-4
7949 AR Rogat (Meppel)

0522 44 3920
sollicitatie@vdstransport.nl

Join Our Team

VAN DER SLUIS HANDEL & TRANSPORT B.V.

Verlengde Industrieweg 2-4
7949 AR Rogat (Meppel) (NL)

BTW nr: NL812123487B01

Vervoersvoorwaarden

© 2020 - Van der Sluis Handel & Transport B.V.